Comandă conținut

Copywriter – muncă la distanță

Dorești să scrii texte personalizate fără să ieși din casă? Ești în căutarea unor proiecte stabile cu care îți vei îmbogăți arta scrisului? Prin urmare, consultă oferta actuală de proiecte la distanță pentru copywriteri.

Muncă la distanță pentru copywriteri

Agenția de copywriting Content Writer recrutează un copywriter la distanță.

Dacă ești un scriitor talentat, ia legătura cu noi și începe să-ți construiești cariera de copywriter profesionist.

Responsabilitățile includ:

  • Crearea de texte în conformitate cu liniile directoare;
  • Optimizarea conținutului pentru SEO;
  • Dobândirea constantă de noi cunoștințe 🙂

Beneficiile colaborării cu Content Writer

Suntem un lider global în content marketing.

Le oferim copywriterilor noștri multe oportunități de dezvoltare.

Proiecte transparente

Lucrăm pe un sistem propriu de copywriting care detaliază liniile directoare pentru fiecare proiect.

Condiții flexibile

Alegi dintr-o serie de proiecte pe cele cu care te simți cel mai bine. Tu decizi despre ceea ce vrei să scrii.

Remunerație atractivă

Primești remunerația la termenul stabilit, adaptată la abilitățile tale de scriere.

Sprijin cu privire la conținut

Extinde-ți constant cunoștințele prin utilizarea materialelor noastre de formare interne.

Ofertă de muncă pentru copywriter

Comenzi numeroase

Garantăm o disponibilitate ridicată de proiecte dintr-o gamă largă de sectoare. Cei mai buni scriitori primesc la noi posturi cu normă întreagă.

Oportunități de promovare

Oferim salarii mai mari pentru scriitorii multilingvi și talentați.

Angajare permanentă

Suntem o agenția de copywriting, lider pe piață. Noi încheiem doar colaborări pe termen lung.

Cerințe pentru un copywriter

Conștiinciozitate

Oferim clienților doar texte de cea mai bună calitate – și așteptăm același lucru de la tine.

Disponibilitate

Contactul constant este baza cooperării, motiv pentru care punem un accent deosebit pe o comunicare eficientă.

Deschidere

Copywriting-ul este în continuă dezvoltare. Nu este suficient să ții pasul cu tendințele, ci și să fii cu un pas înainte.

Procedură de recrutare deschisă

Formular de recrutare

Completează formularul de mai jos și aplică pentru poziția de copywriter de la distanță.

Trimitere…

Trimis!

Trimite

    Date cu caracter personal

    Limbi străine (nivel C2)

    CV

    Întrebări și răspunsuri

    Procesul de recrutare mai este deschis?

    Da, Content Writer își mărește în mod constant echipa cu noi copywriteri.

    Care este forma preferată de remunerație?

    Plătim remunerațiile pe baza unei facturi (B2B).

    Am depus o aplicație – când voi primi un răspuns?

    Procesarea aplicațiilor durează câteva zile.

    De ce merită să colaborezi cu Content Writer?

    Experiență vastă

    Creăm conținut în peste 40 de țări. De ani de zile, furnizăm conținut valoros pentru clienți din întreaga lume.

    Dezvoltare continuă

    Organizația noastră are peste 300 de copywriteri, iar echipa crește cel mai rapid de pe piață.

    Inovații originale

    Implementăm soluții interne care optimizează semnificativ munca de la distanță a redactorilor noștri.

    Procesul de recrutare

    Procesul de recrutare a unui copywriter la distanță se bazează pe trei pași simpli.

    1

    Trimite o aplicație

    Trimite cererea folosind formularul de mai sus.

    2

    Așteaptă să fii contactat

    Vom procesa cererea ta și îți vom trimite un mesaj de răspuns.

    3

    Bucură-te de comenzi

    Dacă recrutarea se va termina cu succes, vom începe să lucrăm împreună.

    Alte recrutări

    În prezent, recrutăm pentru următoarele posturi:

    Dezvoltă conținut mai rapid decât concurența.